Вітаємо!

Вітаємо!

 

         27 березня 2018 року у Національному авіаційному університеті (м. Київ) відбувся захист-презентація   творчих робіт V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» під патронатом Всеукраїнської громадської організації «Серце до серця». Ученицю  9 класу Аліну Коломоєць (вчитель-наставник Панасюк А.В.) нагороджено дипломом за перемогу у номінації «Найкращі роботи» у конкурсі есе «Я – європеєць»,  оригінальність викладення думок, креативність і неординарний погляд автора.                                                                                

   Вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих досягнень!

Відкриття музею

22.03 в ОКЗ «Карпівська школа ЗСО» відбулося урочисте відкриття шкільного музею. На свято завітали дорогі гості – голова Карпівської сільської ради Олійников С.С., та колектив Карпівської сільської ради, амбулаторії, будинку культури,  директор Широківського будинку творості Куцько М.М., начальник відділу освіти Широківського ОТГ Козлова І. С.та багато небайдужих односельців.

З 1987 року в школі почав працювати  музей Бойової слави. Реорганізовано музей було в 2017 році. Тому, символічно, що в ювілейний тридцятилітній день народження в груди музею вдихнули нове життя і ми маємо змогу насолоджуватися оновленим музеєм.  Музейні експонати займають 2 приміщення: Світлицю та Музей бойової слави.

 

На загальношкільній лінійці, у присутності гостей військовий  комісар Широківського районного військового комісаріату підполковник  Євтушенко І.М. вручив нагороди  воїнам АТО, серед яких були і випускники нашої школи – Лисиця І.П. та Галіцкий С.В. 

8 Березня

Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку – матір, жінку – берегиню життя на землі.

Учні 10 класу приклали максимум зусиль, щоб привітати все жіноцтво школи з цим святом. Крім вітальних слів, танців, гуморесок були виготовлені своїми руками подарунки для жінок – працівників школи, а дівчаткам вручені солодкі призи.

 

Зима М.О. і Булавка Т.Ф. заохотили всіх хлопчиків школи до участі в цьому святі.

ТАРАС ШЕВЧЕНКО

Тарас Шевченко – один з небагатьох, чиє ім’я сприймається як символ країни, українського народу. Він не вивчав життя рідного народу як спостерігач, а жив його  життям. З приводу дня народження геніального співця українського народу в школі проведено тематичні виховні заходи, які спрямовані розвивати інтерес учнів до видатних діячів української культури, збагачувати їх знання, виховувати гордість за український народ, за його минуле.

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія