26.04.2018р.

З нагоди дня проведення ЦО в нашій школі було проведено масові учіння з гасіння пожежі, правил евакуації з приміщення під час екстремальних ситуацій. Після евакуації відбулися майстер-класи з надання першої невідкладної допомоги постраждалим за різних обставин з наочними демонстраціями. Прекрасним практичним доповненням став показовий виступ ІІ зміни 61 Державної пожежно-рятувальної  частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  з оперативного гасіння пожежі та евакуація постраждалих з палаючого приміщення.

На крок дорослішими стали, на цілу книжку розумнішими

На крок дорослішими стали, на цілу книжку розумнішими. Тому 27.04.2018 у стінах нашої школи зібралися горді за своїх дітей батьки, первачки і звичайно, перша вчителька на святі Букварика.

 

Вітаємо наймолодших учнів школи з першим досягненням на шляху здобуття освіти і їхніх батьків. Щиро зичимо наснаги, терпіння і безперервного зростання.

 

 

25 квітня пройшов виховний захід  «Чорнобиль не має минулого»

Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, які могли ніколи не народитися після 1986 року народились, живуть і вчаться творити прекрасне.

Ми хочемо віддати данину пам’яті людям які ціною власного життя врятували нас, а також людей які змушені були залишити свої домівки, свою батьківщину, людей які залишилися інвалідами. Адже ще і сьогодні, через тридцять два роки, ми ще не усвідомлюємо всіх наслідків лиха, не осягаймо всієї глибини катастрофи.

 

 

12.04 Прибирання шкільної території

 

Чиcто не там де прибирають, а там де не смітять. Тому учні нашої школи доклали максимум зусиль для того, щоб подвір'я нашої школи просто сяяло чистотою. Прибирання було швидким, якісним та навіть веселим

Красивий,щедрий рідний край

Красивий,щедрий рідний край

І мова наша солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна!

12 квітня вихованці ГПД подорожували рідною Батьківщиною. І хоч подорож була уявною, наприкінці діти дали відповідь на питання: «Що означає Україна для кожного із нас?». Всі мали змогу почути звуки степів та луків, лісів та гір , озер та джерел, спів птахів та побувати в усіх містах нашої землі, переглянути чим відрізняються і чим схожі всі куточки мальовничої України, де з давніх – давен живе наш народ.

Є з усіх одна країна,

Найрідніша нам усім.

То прекрасна Україна –

Нашого народу дім.

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія