Весна, весна! Радійте дітки!

Весна, весна! Радійте дітки!

Ховайте швидше саночки.

Немов пташки летіть із клітки,

З кімнати, з хати у садки.

Сьогодні учні 2 -5 класів поринули в святкову весняну атмосферу чудового свята «Весна на порозі, сонце і тепло у дорозі». Це свята пробудження природи, відродження краси. Ми всі з нетерпінням  чекаємо, коли весна прожене холод, устелить землю молодою травичкою, прикрасить квітами, а пташки наповнять гаї та діброви своїм голосним, веселим щебетанням.

 

 

21 лютого пройшов виховний захід під назвою «Не зорі падають із неба…»

Присвячений В’ячеславу Чорновілу, життєвий шлях якого був злочинно обірваний, перерваний у русі, у невпинному русі на шляху до справжньої, справедливої України. 

16.02.2018 пройшов виховний захід під назвою «Небесна сотня».

Всі ми добре знаємо, що в минулому на долю нашої країни випало багато випробувань. Україна не раз піднімалася з колін. Побита і вся в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів

Загадка у формі серця

День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже у всіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. 

Народився День закоханих (принаймні у тій формі, яку ми знаємо сьогодні) в середньовічній Європі, звідки згодом помандрував до Америки, а до нас дістався разом з незалежністю.

Згідно з легендами, давній звичай посилати коханим листівки в День святого Валентина також виник в Середні віки. 

З плином часу звичай надсилати коханим 14 лютого невеликі сувеніри та записки-валентинки існував лише на теренах Англії і Франції. Згодом про нього дізнались завдяки емігрантам у Новому Світі).

Спочатку перші "валентинки" створювалися власними руками: талановиті митці писали романтичні вірші на аркушах паперу, згодом в Британії почали друкувати збірники віршів – закохані вибирали найкращі і переписували їх у "валентинки". Десь з цього часу і почалося масове виробництво "валентинок" в промислових масштабах.
Але, незважаючи на таємничість походження свята, мільйони людей не пропускають можливість відсвяткувати романтичне святом разом зі своїми коханими та рідними людьми. Адже День святого Валентина – це не лише свято квітів, листівок та подарунків. Це символічний день для вияву трішки більшої уваги та любові тим людям, які перебувають поруч з вами.

 

Хвиля кохання прокотилася коридорами і класами  нашої школи. Учні  10 класу на чолі з кураторами – педагогом-організатором Зимою М.О. та соціальним педагогом Мельніченко Г.О. провели майстер-клас для учнів молодшої та середньої ланки з виготовлення валентинок, які вони від чистого серця,  через пошту кохання відправляли разом з янголятами до своїх половинок, даруючи найцінніший дар – увагу.  А приємним завершенням цього надзвичайно романтичного дня стало чудове свято, яке традиційно щороку проводять учні 9 класу разом з класним керівником Відміцькою М.О. Створювати прекрасний настрій допомагали душевні пісні, проникливі танці, веселі конкурси та щирі привітання та побажання.

12 лютого 2018 року було проведено виховний загальношкільний захід пам’яті воїнів, загиблих у Афганістані «Збережемо пам’ять про подвиг».

Афганська війна.

У неї холодні очі, свій рахунок, своя безжальна арифметика.

Для сучасного покоління події, які відбувалися в іншій державі, - страшна пам'ять про страшну війну. Історія вічна: ще довго будуть турбувати нас голоси загиблих і живих, серед яких є наші земляки – карпівчани (В. Федай, В. Головко, А. Карамушко, В. Лагода).

 

Війни не закінчуються безслідно. Ті, хто вижив – то живий голос війни.

07.02.2018р.

«Світ моїх захоплень» - чудове свято талантів, яке розкрило здібності учнів нашої школи.

 

Запальні танці, душевні пісні, малювання, спортивні захоплення – далеко не повний список інтересів школярів. Поділитися своїми вміннями, навчитися нового, збагатити свої знання – ось головна мета ярмарки талантів.

Музика як казка.

День змінює ніч, роки змінюють століття. А музика вічно жива. Музика – це мистецтво особливої емоційної сили. 31.01.2018 року це відчули на собі вихованці ГПД. Вони поринули у загадкову країну мистецтва. Вони відчули, як може тріпотіти душа, ніби птах крилами, виривається з глибин і хоче злитися в одне ціле з яскравим, швидкоплинним, мінливим світом чарівних звуків.

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія