30.06 День казки

«Казка вчить, як на світі жити», а з імпровізованою казкою на новий лад наше життя стає цікавішим і веселим. Саме так пройшов  День Казки на майданчику «Веселкові вітрила».

29.06 «Навколо літа за 9 днів»

29.06 «Навколо літа за 9 днів» - саме з таким гаслом ми відкрили зміну на пришкільному майданчику «Веселкові вітрила». Так рушаймо у подорож за неповторними емоціями, гарним настроєм, в очікуванні пригод.

Останній дзвоник

Останній дзвоник надзвичайне свято для всіх: учнів, батьків та вчителів. Весело навчальний рік перейшов у веселу мандрівку у розваги та веселощі. Безліч приємних нагород отримали учні за результатами своєї роботи впродовж навчального року. Найстаранніші з учнів були нагороджені грошовими грандами від ПП «Житниця». Бажаємо усім гарного літнього відпочинку та набратися сил та здоровя за період відпочинку.  

Військово-патріотична гра «Сокіл Джура»

Військово-патріотична гра «Сокіл Джура» радо вітала учасників та гостей змагань.

 

Команди проявили себе у різних видах підготовки: стройова підготовка, стрільба, медицина, фізична підготовка та орієнтування. У кожному з видів змагань було визначено найкращу команду і нагороджено урочистими грамотами. Та найцікавішою частиною змагань стало змагання загальношкільних команд ОКЗ «Карпівська школа СЗО І-ІІІ ст.» та команд Червонівської та Тихоставської філій. Вітаємо переможців – учнів нашої школи та дякуємо суперникам за достойне суперництво.

До Дня Європи

До Дня Європи в Україні 18 травня 2018 року в актовій залі школи було проведено інформаційно-розважальний захід  «Крокуємо до Європи».

         Ми європейці настільки, наскільки ми українці, і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

 

 

День вишиванки

День вишиванки традиційно святкують у ІІІ четвер  травня. Наша ОКЗ «Карпівська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» разом з Тихоставською та Червонівською філіями долучилися до святкування цього визначного свята.

 

Пишаймося, що ми -  українці, не забуваємо минуле, прагнемо до кращого  майбутнього.

9 ТРАВНЯ

Педагогічний колектив спільно з учнями ОКЗ «Карпівська середня школа» провели акцію «Перемога на всіх одна» У рамках цієї акції було проведено урочисті мітинги до Дня Перемоги в с. Явдотівка, с. Олександрія і звичайно в Карпівці.

 

 Всім відомо, що 9 травня – це свято із сльозами на очах, тому під час проведення мітингу учні співали воєнні пісні, згадували ратній подвиг прадідів, вшановували пам'ять полеглих хвилиною мовчання та поминальними пакуночками. 

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія