СВЯТО ОСЕНІ 26.10

У нашій школі учні цінують кожну пору року: зиму – за новорічні свята, весну – за тепло, літо звичайно ж – за канікули, а осінь – за барвистість кольорів.

В ці останні дні жовтня учні 8 класу організували захоплююче «Свято Осені».

Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, підготували чудовий сценарій свята, веселу розважальну програму та, навіть, судові дебати, де з учнями 8-11 класів вирішили дуже важливе питання: Чи потрібна нам пані Осінь?

 

Ігри, запальні танці та веселі пісеньки про осінь не залишили байдужим нікого! 

Визволення

В ці останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від німецько-фашистських загарбників. Память про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Сьогоднішню виховну годину «А память священна..» ми присвячуємо річниці визволення України від німецького ярма. Учні 10-11 класів підготували літературно-музичну композицію, завдяки якій присутні полинули памяттю в минуле і згадали про наших визволителів. Майстерне виконання пісень «Розійдіться, тумани», «Україна» нікого не залишили байдужими. 

День українського козацтва

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва, а з 2014 року Наказом Президента України цей день відзначається як День Захистника України.

 

З метою патріотичного виховання підростаючої молоді у школі проведено свято, яке поєднало в собі і історичні факти, і спортивні змагання, і веселі старти, і посвята першачків у козачата. 

«Осінній калейдоскоп»

Дитинство - щаслива пора, а канікули - найщасливіша мить. Учні 7 класу перетворили їх у неймовірний спортивно-розважальний квест «Осінній калейдоскоп». Велозмагання, розкладання вогнища, учнівські посиденьки, спортивні змагання, творчі конкурси створили незабутню атмосферу тепла й родинної єдності. Школо, зустрічай нас - готові до нових звершень!

 

На канікулах теж не сумно!

день самоврядування

У нашій школі існує цікава й незвичайна традиція, коли на День вчителя  педагоги обмінюються зі своїми учнями 10-11 класів ролями - останні влаштовують день самоврядування, коли старшокласники самі проводять уроки у молодших класах. Крім того, на честь цього свята  запрошують педагогів на підготовлений школярами концерт. 

Напередодні свята Дня вчителя

Напередодні свята Дня вчителя сільський Будинок культури запросив освітян Карпівської громади на святковий концерт. На свято також були запрошені вчителі ветерани педагогічної праці. Зі святково прикрашеної сцени лунали привітання і подяка вчителям. За вагомий внесок у розвиток освіти, за сумлінну працю та високий професіоналізм освітяни були нагороджені подяками Сільського голови Олійникова С.С. та грамотами і грошовими винагородами від Відділу освіти молоді і спорту. Дякую організаторам за чудове свято!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія