До дня порозуміння з ВІЛ – інфікованими

До дня порозуміння з ВІЛ – інфікованими, який щорічно відзначається 1 грудня у школі було проведено ряд заходів: акція «Червона стрічка», та тренінг «Маршрут безпеки» для учнів 9-11 класів, на якому учні шляхом обговорення у групах та зясували для себе ключові поняття про ВІЛ-інфекцію та поглибили свої знання щодо безпечної життєвої поведінки.  

«Кожна дитина талановита»

З 26 по 30 листопада різнобарвними пазлами склався у нашій школі кольоровий тиждень початкових класів під назвою «Кожна дитина талановита»

  Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом. Кожен день пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві.Дітям було запропоновано багато різних брейн - рингів, вікторин, конкурси малюнків, загадки, гостини у творчих майстернях «Долоньки». Вчитися, дійсно, цікаво й весело, а ще отримувати солодкі подарунки.

    Нехай світло, яке ми запалюємо в душах своїх учнів, спонукає їх стати яскравими.

Зелений четвер

Зелений четвер відкрив дітям усний журнал «Мої молодші друзі». Слухачі журналу познайомилися з дикими родичами кішки та собаки. Активну участь проявили в конкурсі малюнків про домашніх улюбленців

Королева Математика

В жовту середу до початківців завітала Королева Математика з математичною розвагою «Розумники та розумниці». Весело пройшла гра, де діти показали свої математичні знання, кмітливість, винахідливість, вміння логічно мислити. А наприкінці дня учні завітали на гостину до майстерні «Маленькі долоньки», де діти із задоволенням прикрасили сонечко промінчиками-долоньками.  

День чарівної казки

Тиждень початкових класів продовжив червоний вівторок – «День чарівної казки». Казка запропонувала учням цікаву подорож по чарівній країні. Діти побували на зупинках: «З якої казки ці рядки?», «Впізнай казку за ілюстрацією», «Казкові чарівники», «Моя улюблена казка», «Казкова пошта». Діти активно та весело давали відповіді на запитання вікторини та ігор, а наприкінці дня прийняли активну участь в грі «Кольоровий ерудит» та інсценізації казок.

тиждень початкових класів

26 листопада розпочався тиждень початкових класів під гаслом: «Всі діти талановиті». Кольоровий тиждень відкрив різнобарвний понеділок. Дітей ознайомили з планом роботи. А головною родзинкою дня була гра інтелект-шоу – «Найрозумніші», де змагалися команди «Ракета» і «Перемога». В наполегливій боротьбі перемогли учні 4 класу (команда «Перемога»). Всіх учасників було нагороджено корисними призами.

День Гідності і Свободи

   

 До Дня Гідності і Свободи у школі був проведений ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави. 

Зима С.Є.  провела для учнів 8-11 класів виховний захід «Ми маємо пам′ятати», а для учнів 1-7 класів пройшли виховні години:

 «Я пишаюся своєю державою»

«Революція гідності, події  що змінили нас».

Учні 10-11 класів поклали квіти до меморіальної дошки що встановлена на честь учня нашої школи Мірошніченка Олександра, який загинув на сході країни, захищаючи цілісність нашої держави.

 Школярі пройнялися почуттям болі та гордості за своїх земляків, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності.

27 КАНАЛ

НАША УКРАЇНА

Наша Україна – це безкраї лани пшениці, жовті соняшники, блакитне небо, могутній Дніпро, безмежні степи, вишневий садок, міста та села.

 

Так, вихованці ГПД в своїх малюнках зобразили, що означає для них Україна, як вони уявляють свою Батьківщину – рідну землю, яку українці душевно називають – Ненькою! 

Вишиваночка

Акція "Вишиваночка" присвячена Дню української писемності та мови, об'єднала навколо свята небайдужих: пісні, танці, хороводи, а також веселі перерви під запальні ритми українських пісень, галерея цитат з висловами про мови і прикрашені двері класних кімнат зробили це свято дійсно незабутнім

Батьківські збори

8 листопада 2018р у ОКЗ "Карпівській ШЗСО І-ІІІ ступенів" відбулись загальношкільні батьківські збори. Директор у виступі повідомила про щоденні шкільні проблеми, відповіла на поставленні запитання. Психолог школи: Киричок С.В. провела лекцію "Що заважає та що допомагає дитині вчитися". Далі батьків запросили на класні батьківські збори

День української писемності

З нагоди відзначення Дня української писемності і мови, який щорічно відзначається 9 листопада, запроваджений указом Президента України з 1997 року. У школі пройшов інтелектуальний брейн-ринг знавців української мови, адже ми розуміємо, що нині наша мова потребує підтримки та популяризації. Розквітай же, рідна українська мово, в устах молодих поколінь, в умах та душах свідомих громадян нашої країни

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія