Подаруймо книжці друге життя!

Книги - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для «хворих» книжок теж є спеціальні «лікарні».

З метою збереження фонду підручників та фонду художньої літератури у бібліотеці працює «Книжкова лікарня», де надається перша допомога постраждалим книгам.

Сьогодні в шкільній бібліотеці відбулось «лікування» книг. Клей, ножиці та клейка стрічка – ось основні інструменти, за допомогою яких учні «лікували» книги. Під час роботи учні повторили, як берегти та правильно користуватися книжкою.

Учні із задоволенням надавали швидку допомогу "потерпілим". Завдяки старанням дітей пошарпані книжки стали приємними на вигляд.

 

Запрошуємо всіх, чиї книги потребують лікування до «Книжкової лікарні».

Масляна до нас прийшла

Масляна до нас прийшла,
Радість людям принесла,
Ну а ми прийдемо з млинцями,
Зустріти свято разом з вами!

 

Масляна - останній тиждень перед Великим постом, коли можна смачно поїсти та поласувати млинцями. Ось і учні нашої школи пригощали своїх рідних смачненькими млинцями з різною начинкою. Всім було дуже смачно! 

Тарас Шевченко

Тарас Шевченко - один із небагатьох, чиє ім ' я сприймається як символ країни, українського народу. Він не вивчав життя рідного народу як спостерігач, а жив його життям.

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просягає веселка,

Повні сил і живої снаги,

 

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

7 березня

77 років том, в неспокійному 1944 році 4-6 березня точились бої за нашу рідну Карпівку. 7 березня ворог остаточно був вигнаний з села.

В школі з нагоди Дня визволення села Карпівка від німецьких загарбників було проведено ряд заходів.

 

Учні школи поклали квіти до братської могили, щоб вшанувати тих, хто в лиху годину мужньо боронив рідну землю.

Прийшла весна, прийшла красна

«Прийшла весна, прийшла красна»

«Надійшла весна прекрасна,

 Многоцвітна, тепла, ясна,

Наче дівчинка в вінку.»

 

І саме цій темі і був присвячений виховний захід, що проведений 1 березня у 4 класі. Мова йшла про чарівну пору року, сповнену барвами та першими сонячними променями, зокрема, про чарівницю весну. Слухали вірші, виконували пісні, відгадували загадки про весну, із захопленням грали в гру «Весняні дарунки.» У захваті діти виконували ролі у сцені «Весняні пригоди», основна мета якої навчити дітей берегти природу, бо весна – це радість всього живого. Тож, бережіть природу, радійте життю! Піклуйтеся про навколишнє середовище! 

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія

Відділ освіти, молоді і спорту

ОСВІТА